Nicolaas William Bastiaans, 18801945 (aged 65 years)

Name
Nicolaas William /Bastiaans/
Nickname
Willie
Birth
1880 5 2
Birth of a sister
Marriage of parents
Birth of a sister
Birth of a brother
Death of a paternal grandmother
Birth of a daughter
Death of a paternal grandfather
Birth of a son
Birth of a daughter
functie
commies Zoutregie Semarang
from 1920 to 1930 (aged 50 years)
Birth of a daughter
Death of a sister
Cause: Bevalling
functie
controleur Zoutregie
from 1930 (aged 50 years)
Birth of a son
1930 (aged 50 years)
Birth of a son
1931 (aged 51 years)
Residence
from 1938 (aged 58 years)
Address: Kranggan 16
City: Soerabaja
Country: Indonesie
Death of a mother
Marriage of a son
Death of a brother
Death of a son
1945 (0 after death)
Cause: Vermoord door indonesiers samen met ouders
Death of a son
1945 (0 after death)
Cause: Vermoord door indonesiers samen met ouders
Death of a wife
Cause: Vermoord door indonesiers samen met 2 kinderen

Gevonden in lijst in krant 'gedurende het tijdvak 19 september 1945 - 30 november 1945 te Soerabaja zijn overleden cq vermist'

functie
Werkzaam in Suikerindustrie Soerabaja
Death
September 19, 1945 (aged 65 years)
Cause of death: Vermoord door indonesiers samen met 2 kinderen

' slachtoffers van de extremistische woelingen in Soerabaja
De vrije pers : ochtendbulletin 10-05-1949 / Nieuwe courant 10-05-1949
Als resultaat van de door O.D.O. verrichte onderzoekingen naar het lot van de personen, die gedurende de z.g. „bersiap-tüd" te Soerabaja als slachtoffer vielen van de extremistische, woelingen, is thans samengesteld kunnen worden de hieronder volge nde liist, inhoudende de namen van hen, die gedurende het tijdvak 19 September 1945 — 30 November 1945 te Soerabaja zijn overleden, c.q. vermist.
In het bijzonder worden gegevens benodigd over de in de „Simpang-club" en omgeving vermoorde personen en over het laatste transport, in hoofdzaak vrouwen en kinderen vervoerende, dat
op 28 October 1945 uit de wijk Goebeng ls vertrokken met als bestemming het vrouwenkamp Darmo. Dit transport, bestaande uit 19 vrachtauto's heeft echter zijn bestemming nimmer bereikt, daar
het ter hoogte van Palmenlaan Zuid door de extremisten werd aangevallen waardoor het gedeeltelijk werrd vernietigd. Niet alle namen van de bij deze catastrophale botsing omgekomen personen zijn bekend.

Bastiaans A.B. m; Bastiaans J.O m; Bastiaans N.W. m; Bastiaans geb. de Bell C.W. v; de Bell J.J.A: m;

Type: 1
July 20, 200608:52:09 (60 years after death)
Family with parents
father
18741954
Birth: January 11, 1874 43 38 Bojolali
Death: December 15, 1954Weltevreden (Batavia)
mother
18771939
Birth: October 7, 1877 54 Soerakarta
Death: November 5, 1939Weltevreden (Batavia)
Civil marriage Civil marriageMarch 2, 1897Soerakarta
-16 years
himself
Bastiaans William2
18801945
Birth: 1880 5 2
Death: September 19, 1945Soerabaja
17 years
younger sister
18971979
Birth: February 15, 1897 23 19 Bojolali
Death: January 9, 1979Leeuwarden
14 months
younger sister
18981929
Birth: April 17, 1898 24 20 Bojolali
Death: February 17, 1929Batavia
2 years
younger brother
19001941
Birth: July 6, 1900 26 22 Koetoardjo
Death: December 22, 1941Batavia
Family with Carolina Wilhelmina de Bell
himself
Bastiaans William2
18801945
Birth: 1880 5 2
Death: September 19, 1945Soerabaja
wife
daughter
1914
Birth: August 21, 1914 34 Soemenep
Death:
16 months
son
Carol Bastiaans2
19151989
Birth: December 26, 1915 35 Semarang
Death: June 4, 1989Amsterdam
2 years
daughter
4 years
daughter
son
Private
son
Bastiaans_Benno
19301945
Birth: 1930 50
Death: 1945Soerabaja
2 years
son
Bastiaans_Johnnie
19311945
Birth: 1931 51
Death: 1945Soerabaja
Residence
Shared note

Advertentie in Bataviaasch nieuwsblad dd 23-11-1938 nav 25 jaar huwelijk

Death
Shared note

' slachtoffers van de extremistische woelingen in Soerabaja
De vrije pers : ochtendbulletin 10-05-1949 / Nieuwe courant 10-05-1949
Als resultaat van de door O.D.O. verrichte onderzoekingen naar het lot van de personen, die gedurende de z.g. „bersiap-tüd" te Soerabaja als slachtoffer vielen van de extremistische, woelingen, is thans samengesteld kunnen worden de hieronder volge nde liist, inhoudende de namen van hen, die gedurende het tijdvak 19 September 1945 — 30 November 1945 te Soerabaja zijn overleden, c.q. vermist.
In het bijzonder worden gegevens benodigd over de in de „Simpang-club" en omgeving vermoorde personen en over het laatste transport, in hoofdzaak vrouwen en kinderen vervoerende, dat
op 28 October 1945 uit de wijk Goebeng ls vertrokken met als bestemming het vrouwenkamp Darmo. Dit transport, bestaande uit 19 vrachtauto's heeft echter zijn bestemming nimmer bereikt, daar
het ter hoogte van Palmenlaan Zuid door de extremisten werd aangevallen waardoor het gedeeltelijk werrd vernietigd. Niet alle namen van de bij deze catastrophale botsing omgekomen personen zijn bekend.

Bastiaans A.B. m; Bastiaans J.O m; Bastiaans N.W. m; Bastiaans geb. de Bell C.W. v; de Bell J.J.A: m;

Media object
Bastiaans William2
Bastiaans William2
Media object
Bastiaans_Nicolaas_William2
Bastiaans_Nicolaas_William2
Media object
Bastiaans William
Bastiaans William
Media object
Bastiaans William2
Bastiaans William2
Media object
Bastiaans_Nicolaas_William2
Bastiaans_Nicolaas_William2