Carol Wilhelm Bastiaans, 19151989 (aged 73 years)

Name
Carol Wilhelm Bastiaans
Nickname
Vent
Birth December 26, 1915 35
DivorceElvire Elise Hermina BastiaansView this family
Type: geregistreerd

Birth of a sisterBeatrice Charlotte Honoria Bastiaans
April 1, 1918 (aged 2 years)
Birth of a brotherBenno Bastiaans
1930 (aged 14 years)

Birth of a brotherJohnnie Bastiaans
1931 (aged 15 years)

functie
Soldaat
from July 3, 1934 (aged 18 years)

Shared note: Ingelijfd als soldaat lichting 1935 op 3-7-1934
Death of a paternal grandmotherCatharina Winter
November 5, 1939 (aged 23 years)
Civil marriageElvire Elise Hermina BastiaansView this family
February 26, 1941 (aged 25 years)

Shared note: Elvire tegengekomen bij familie Rundberg (kinderen broer Nicolaas William) rond 1940
Embarkage from September 26, 1943 to September 30, 1943 (aged 27 years)

Shared note: Als onderdeel java party 17 met Makassar Maru vertrokken op 26-9-1943 uit Java naar Changi-kamp in SIngapore. Aankomst 30-9-1943
Embarkage from November 6, 1943 to December 5, 1943 (aged 27 years)

Shared note: Met Hawaii Maru 2 vertrokken op 6-11-1943 uit Singapore naar Moji, Japan. Aankomst 3-12-1943. Daarna op transport naar Fukuoka 8B, aankomst 5-12-1943
Kamp from April 5, 1942 to September 21, 1945 (aged 29 years)

Kamp from 1943 to 1945 (aged 29 years)

Death of a brotherBenno Bastiaans
1945 (aged 29 years)
Cause: Vermoord door indonesiers samen met ouders
Death of a brotherJohnnie Bastiaans
1945 (aged 29 years)
Cause: Vermoord door indonesiers samen met ouders
Death of a fatherNicolaas William Bastiaans
September 19, 1945 (aged 29 years)
Cause: Vermoord door indonesiers samen met 2 kinderen
Death of a motherCarolina Wilhelmina de Bell
1945 (aged 29 years)
Cause: Vermoord door indonesiers samen met 2 kinderen
Shared note: Gevonden in lijst in krant 'gedurende het tijdvak 19 september 1945 - 30 november 1945 te Soerabaja zijn overleden cq vermist'
onderscheiding
Ereteken voor oorlog en vrede
from March 8, 1948 (aged 32 years)

Shared note: met gespen 1946 - 1947
onderscheiding
Oorlogs herinneringskruis
from January 15, 1949 (aged 33 years)

Embarkage from June 6, 1950 to July 10, 1950 (aged 34 years)

Shared note: geembarkeerd te Tandjong Priok a/b MS 'Fair Sea' naar Nederland
onderscheiding
Insigne
from July 25, 1950 (aged 34 years)

Shared note: Erkentelijkheid dienst KNIL 40-45
onderscheiding
Zilveren medaille
from December 9, 1952 (aged 36 years)

Shared note: Beloning na 12 jaar dienst KNIL
Death of a paternal grandfatherEduard Philip Bastiaans
December 15, 1954 (aged 38 years)
Shared note: http://kranten.kb.nl/view/article/id/ddd%3A010861975%3Ampeg21%3Ap004%3Aa0097
Death of a wifeElvire Elise Hermina Bastiaans
February 9, 1984 (aged 68 years)
Cause: Gescheurde aorta
Burial of a wifeElvire Elise Hermina Bastiaans
February 18, 1984 (aged 68 years)
_NOCHILD

_COLOR
0

_INQUDEAT

Death June 4, 1989 (aged 73 years)
Cause of death: Kanker aan ingewanden: buik, nieren, lever
Shared note: Zijn as is uitgestooid in indonesie tankuman prau
_NEW
Type: 1
January 2, 200400:14:33 (14 years after death)

Cremation
Family with parents
father
Bastiaans William2
18801945
Birth: 1880 5 2
Death: September 19, 1945Soerabaja
mother
elder sister
1914
Birth: August 21, 1914 34Soemenep
Death:
16 months
himself
Carol Bastiaans2
19151989
Birth: December 26, 1915 35Semarang
Death: June 4, 1989Amsterdam
2 years
younger sister
sister
Private
brother
Private
younger brother
Bastiaans_Benno
19301945
Birth: 1930 50
Death: 1945Soerabaja
2 years
younger brother
Bastiaans_Johnnie
19311945
Birth: 1931 51
Death: 1945Soerabaja
Family with Elvire Elise Hermina Bastiaans
himself
Carol Bastiaans2
19151989
Birth: December 26, 1915 35Semarang
Death: June 4, 1989Amsterdam
ex-wife
Bastiaans Elvire2
19061984
Birth: June 4, 1906 45 34Bandoeng
Death: February 9, 1984Middelburg
Marriage
Marriage: February 26, 1941
Divorce
Divorce: Vlissingen
Emil Hüber + Elvire Elise Hermina Bastiaans
partner’s partner
Emil Huber 1908-2
19081936
Birth: September 20, 1908 21Bandoeng
Death: 1936Batavia
ex-wife
Bastiaans Elvire2
19061984
Birth: June 4, 1906 45 34Bandoeng
Death: February 9, 1984Middelburg
step-son
Huber_Wally_Emil
19322009
Birth: July 14, 1932 23 26Bandoeng
Death: June 29, 2009Antwerpen
step-daughter
Private
functie

Ingelijfd als soldaat lichting 1935 op 3-7-1934

MarriageView

Elvire tegengekomen bij familie Rundberg (kinderen broer Nicolaas William) rond 1940

Embarkage

Als onderdeel java party 17 met Makassar Maru vertrokken op 26-9-1943 uit Java naar Changi-kamp in SIngapore. Aankomst 30-9-1943

Embarkage

Met Hawaii Maru 2 vertrokken op 6-11-1943 uit Singapore naar Moji, Japan. Aankomst 3-12-1943. Daarna op transport naar Fukuoka 8B, aankomst 5-12-1943

Kamp

In Japans Krijgsgevangenschap gevorderd 5-4-1942 - Batavia, later Tjimahi Uit Japans krijgsgevangenschap terug 21-9-1945

Kamp

Fukuoka 8B. Aankomst 5-12-1943. Dit kamp lag bij de plaats Inatsuki, ongeveer 30 km ten oosten van Fukuoka-stad. Coördinaten: NB 33 35, OL 130 44.

Tewerkgesteld in kolenmijnen Yamano van Mitsui Mining Co in 3 dag-en-nacht ploegen van 8 uur

onderscheiding

met gespen 1946 - 1947

Embarkage

geembarkeerd te Tandjong Priok a/b MS 'Fair Sea' naar Nederland

onderscheiding

Erkentelijkheid dienst KNIL 40-45

onderscheiding

Beloning na 12 jaar dienst KNIL

DeathView

Zijn as is uitgestooid in indonesie tankuman prau